Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Back track 5 problem

5 posters

Go down

Back track 5 problem Empty Back track 5 problem

Post by Kontra Fri Jun 21, 2013 10:22 am

Kada otvorim sqlmap i upisem sve sta treba,ovo mi izbaci [You must be registered and logged in to see this link.] !
Zna li neko !?

Kontra
Beginner
Beginner

Broj postova : 3
Join date : 2013-06-20

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Gost Fri Jun 21, 2013 10:31 am

Greška je u naredbi, dakle umjesto -dbs treba pisati --dbs.

2 puta minus!
Ali nemožeš tražiti database, bez id= ili search= a kolko vidim ta stranica toga nema, mučim se i ja oko toga Very Happy

Gost
Guest


Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Krazee Fri Jun 21, 2013 11:10 am

Šta se tu imaš mučit', evo vam jedan domaći ranjivi link za vježbu: 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dakle, upišeš ovaj link, a ne samo [You must be registered and logged in to see this link.] (primjer samo), i pišeš dva -- prije dbs. Valjda sam ti pomogao.

Krazee
Alpha
Alpha

Broj postova : 20
Join date : 2013-06-21
Age : 28

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by captain x Tue Jun 25, 2013 12:38 am

gospodo prvo si napravite config od proxychains ili koristite sqlmap kroz tor inače ćete platiti guzom u zatvoru
ali prije svega skenirajte str. i pronađite vuln. a ne ovako napamet,slučajno znam da mifin nije ranjiv na sql tako da je ovo u startu osuđeno na propast,za skeniranje koristite acunetix ima i drugih prog. međutim acunetix je vijerojatno najbolji i tek onda kad ste pronašli ranjivi parametar upalite sqlmap koji vam toliko zadaje probleme. Primjer jednostavne upotrebe
--->proxychains python sqlmap.py -u "LINK" --random-agent --batch --dbs -f
sqlmap je odličan alat kad se kombinira s metasploit
prednost alata je ta što će puno brže od vas napraviti posao,a mana je u tome što čovijek uvijek može napraviti ručno više testova,međutim sumnjam da bilo tko od vas ili ekipe s ljuske zna više od sqlmapa tako da kad netko pljuje po korištenju programa to vijerojatno njegovi kompleksi pričaju. Sve u svemu dobar alat,ali potrudite se da saznate šta se tu odvija u pozadini,a ne samo napamet Wink
captain x
captain x
Alpha
Alpha

Broj postova : 5
Join date : 2013-06-17

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Gost Tue Jun 25, 2013 12:48 am

captain x wrote:gospodo prvo si napravite config od proxychains ili koristite sqlmap kroz tor inače ćete platiti guzom u zatvoru
ali prije svega skenirajte str. i pronađite vuln. a ne ovako napamet,slučajno znam da mifin nije ranjiv na sql tako da je ovo u startu osuđeno na propast,za skeniranje koristite acunetix ima i drugih prog. međutim acunetix je vijerojatno najbolji i tek onda kad ste pronašli ranjivi parametar upalite sqlmap koji vam toliko zadaje probleme. Primjer jednostavne upotrebe
--->proxychains python sqlmap.py -u "LINK" --random-agent --batch --dbs -f
sqlmap je odličan alat kad se kombinira s metasploit
prednost alata je ta što će puno brže od vas napraviti posao,a mana je u tome što čovijek uvijek može napraviti ručno više testova,međutim sumnjam da bilo tko od vas ili ekipe s ljuske zna više od sqlmapa tako da kad netko pljuje po korištenju programa to vijerojatno njegovi kompleksi pričaju. Sve u svemu dobar alat,ali potrudite se da saznate šta se tu odvija u pozadini,a ne samo napamet Wink
zar nije Acunetix jako "bucan" ???

Gost
Guest


Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by captain x Tue Jun 25, 2013 12:59 am

zavisi kako ga podesiš brzina,vrsta skena itd. a nije ni bitno jer radi jako dobro i kroz proxy koristio sam i neke druge programe tog tipa međutim on mi se pokazao najbolji,a sad da idem ručno tražiti sve ranjivosti i info o serv. za to treba jako jako puno vremena i znanja. mislim da je to obavezan alat pri planiranju nekakvog hakiranja
captain x
captain x
Alpha
Alpha

Broj postova : 5
Join date : 2013-06-17

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Gost Tue Jun 25, 2013 1:14 am

Krazee wrote:Šta se tu imaš mučit', evo vam jedan domaći ranjivi link za vježbu: 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dakle, upišeš ovaj link, a ne samo [You must be registered and logged in to see this link.] (primjer samo), i pišeš dva -- prije dbs. Valjda sam ti pomogao.

Pa mučim se s tim jer imam određene mete, mfin je bila jedna od njih. Lako je nasumično stranice odabirat i tražit

Gost
Guest


Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Meho_Crh Thu Nov 07, 2013 5:54 am

Ovako imam neki problem sa linuxom.. znaci upro sam ubnute i otad nemogu uc u njega -.- kako da ga izbrisem ?? da ga mogu opet instalirat Smile
Meho_Crh
Meho_Crh
Alpha
Alpha

Broj postova : 5
Join date : 2013-11-07
Age : 27

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by MasterButcher Sat Nov 09, 2013 6:32 pm

Sqlmap je definitivno odličan za sql injection..evo vam video
[You must be registered and logged in to see this link.]

ili u windowsu havij pro koji je jednako tako odličan i jednostavan za početnike...ima ga na torrentu al evo vam link[You must be registered and logged in to see this link.]
MasterButcher
MasterButcher
Alpha
Alpha

Broj postova : 7
Join date : 2013-11-05

https://www.youtube.com/user/MasterButcher68

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Meho_Crh Sat Nov 09, 2013 11:15 pm

Ima vas jos nesto zamolit msm ako mi mozete pomoc bilo bi mi drago ukrali su mi stranicu 1500 fanova puno mi znaci imam dokaze da je moja mozte li mi je vrait fb je stranica Smile
Meho_Crh
Meho_Crh
Alpha
Alpha

Broj postova : 5
Join date : 2013-11-07
Age : 27

Back to top Go down

Back track 5 problem Empty Re: Back track 5 problem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum