Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wi fi pokusaj razbijanja sifre

2 posters

Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by meos Fri Jun 21, 2013 9:03 am

bok svima imam jedno pitanje a to je kako provaliti u tuđu wi fi mrezu. ako je moguce bez nekakvih programa vidio sam da neki rade sa cmd-om ali to 100% kake.... a i sa svim ostalim programima koi sam brobo imaju virus....neznam sta cu a treba mi....Unaprijed hvala na buducem odgovoru Very Happy i koji se sve mogu uopce zabiti ima vise pout wep 1 i 2 hvala.... Very Happy

meos
Alpha
Alpha

Broj postova : 21
Join date : 2013-06-21

Back to top Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty Re: wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by Krazee Fri Jun 21, 2013 11:34 am

Zašto misliš da je to toliko jednostavno da se može odraditi preko cmd-a?
Normalno je da svaki program koji skineš ima virus, pokušavaš da provališ nešto, samim tim svjesno moraš da pokreneš virus.

WEP enkripciju je moguće provaliti preko Linux-a, što se Windows-a tiče, malo je teško. Obično podrazumijeva debelo keširanje da bi kupi program i opet sve zavisi od toga da li taj program podržava tvoju mrežnu karticu. Kod Linux-a su programi besplatni, ako ti Linux podržava mrežnu karticu, moguće je.

Krazee
Alpha
Alpha

Broj postova : 20
Join date : 2013-06-21
Age : 28

Back to top Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty Re: wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by meos Sat Jun 22, 2013 8:32 pm

dobro imam i linux na jednom kompu pa može neki tutorial kako preka njega razbiti šifru Very Happy

meos
Alpha
Alpha

Broj postova : 21
Join date : 2013-06-21

Back to top Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty Re: wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by Krazee Sat Jun 22, 2013 11:37 pm

meos wrote:dobro imam i linux na jednom kompu pa može neki tutorial kako preka njega razbiti šifru Very Happy


Radi se preko programa koji se zove aircrack-ng. Ako imaš BackTrack distribuciju Linux-a ili bilo koju drugu distribuciju dizajniranu za mrežnu penetraciju, već ga imaš instaliran. Ako nemaš već koristiš Ubuntu ili tako neku distribuciju, skini ga sa [You must be registered and logged in to see this link.]

Kad ga skineš, što se tiče tutorijala, ima ih podosta, samo klik na [You must be registered and logged in to see this link.] i pronaćeš bezbroj tutorijala Very Happy

Krazee
Alpha
Alpha

Broj postova : 20
Join date : 2013-06-21
Age : 28

Back to top Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty Re: wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by meos Sun Jun 23, 2013 3:11 am

e bravo probat cu Hvala puno Very Happy carevi ste

meos
Alpha
Alpha

Broj postova : 21
Join date : 2013-06-21

Back to top Go down

wi fi pokusaj razbijanja   sifre Empty Re: wi fi pokusaj razbijanja sifre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum