Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoć oko otkrivanja osobe

Go down

Pomoć oko otkrivanja osobe Empty Re: Pomoć oko otkrivanja osobe

Post by rokogrgaivan Fri Jun 21, 2013 7:10 pm

Dobila sam mail s adrese [You must be registered and logged in to see this link.],od osobe koja se predstavila kao gđa Edmunds is UK, a ja je ne poznajem. Može li mi netko provjeriti o komu se radi,tj. da li iza te adrese zbilja stoji ta gđa ili me netko zaj.....!? Unaprijed zahvaljujem uz srdačan pozdrav.

rokogrgaivan
Beginner
Beginner

Broj postova : 2
Join date : 2013-06-20

Back to top Go down

Pomoć oko otkrivanja osobe Empty Pomoć oko otkrivanja osobe

Post by Gost Fri Jun 21, 2013 7:13 pm

rokogrgaivan wrote:Dobila sam mail s adrese [You must be registered and logged in to see this link.],od osobe koja se predstavila kao gđa Edmunds is UK, a ja je ne poznajem. Može li mi netko provjeriti o komu se radi,tj. da li iza te adrese zbilja stoji ta gđa ili me netko zaj.....!? Unaprijed zahvaljujem uz srdačan pozdrav.

Well,mogo bi pobrat ip adresu i saznat grad u kojem se nalazi,ali nemogu saznat jel to "gospoda" ili neki muskarac,ako trebas pomoc posalji mi Privatnu poruku =)

Gost
Guest


Back to top Go down

Pomoć oko otkrivanja osobe Empty Re: Pomoć oko otkrivanja osobe

Post by rokogrgaivan Sat Jun 22, 2013 1:01 am

KrisAnony wrote:
rokogrgaivan wrote:Dobila sam mail s adrese [You must be registered and logged in to see this link.],od osobe koja se predstavila kao gđa Edmunds is UK, a ja je ne poznajem. Može li mi netko provjeriti o komu se radi,tj. da li iza te adrese zbilja stoji ta gđa ili me netko zaj.....!? Unaprijed zahvaljujem uz srdačan pozdrav.

Well,mogo bi pobrat ip adresu i saznat grad u kojem se nalazi,ali nemogu saznat jel to "gospoda" ili neki muskarac,ako trebas pomoc posalji mi Privatnu poruku =)
Nije bitno tko je,budi dobar pa mi barem provjeri od kud je adresa. Hvala unaprijed

rokogrgaivan
Beginner
Beginner

Broj postova : 2
Join date : 2013-06-20

Back to top Go down

Pomoć oko otkrivanja osobe Empty Re: Pomoć oko otkrivanja osobe

Post by Gost Sat Jun 22, 2013 1:32 am

prati tutorial i posalji mi ip u inbox.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Guest


Back to top Go down

Pomoć oko otkrivanja osobe Empty Re: Pomoć oko otkrivanja osobe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum